Останати вести

Занимливости
ВИДЕО ЕКСПЕРИМЕНТ: Колку сте им интересни на дамите доколку поседувате Ferrari?

Во видео прилогот може да се види мноштво на интересни реакции од понежниот пол Додека повеќето видеа кои се вртат на популарните сервиси изгледаат како да…

Занимливости
УРНЕБЕСНО: Кога на „Годзила“ ќе и испаднат очите

Иако во автомобилското тјунирање скоро се е дозволено, сепак е тенка линијата помеѓу добрата идеја, успешната модификација и очајната реализација Така накратко би можел да се опише…

Занимливости
ПОУБАВА СТРАНА НА СООБРАЌАЈОТ: Сцени кои би требало почесто да се случуваат

Овој пат не известуваме за судири, насилство на патот и слично, туку за нешто сосема спротивно Во популарната рубрика „Занимливости“ на Високи Октани денес ја претставуваме похуманата…

Занимливости
ИМПРЕСИВНО: Современите спортисти како „воини“ на легендарната Група Б

Како модерните тркачки автомобили би изгледале да не се прекина легендарната Група Б? WRC е навистина фантастична автомобилска дисциплина за гледање во живо, но тркачките…

1 2 3 183