Занимливости

Занимливости
ХРАБАР ПОЖАРНИКАР: Црвено „Фиќо“ вистински херој во огнена стихија

Несопирливото црвено „Фиќо“ во огнената стихија во Хрватска стана вистински херој Несопирливото црвено „Фиќо“ во огнената стихија во Хрватска, кое на автопат се пробива низ…

Занимливости
ВИДЕО: Погледнете како 79-годишна дама вози Renault Ф1 болид на „Пол Рикар“

„Ова неповторливо искуство покажува дека никогаш не е доцна да ги исполните своите сништа.“ Роузмари Смит (79), пензионерка од Ирска, возеше Renault Ф1 болид на…

Занимливости
ВИДЕО: Погледнете што му подари Раиконен на Фетел за роденден

Себастиан Фетел го прослави својот 30-ти роденден, а неговиот тимски колега Кими на необичен начин му го честита роденденот Себастиан Фетел го прослави својот 30-ти…

1 2 3 30