Занимливости

Занимливости
ЧАК НОРИС КОМБИ: Иако здробено и преполовено и понатаму вози

Доказ дека едноставно конструираните возила со класична механика можат да издржат дури и радикални оштетувања покажува случајот со легендарниот Volkswagen Kombi Typ 2 На друштвените…

Занимливости
PEUGEOT ВРАЌАЊЕ ВО ИДНИНАТА: Погледнете кој автомобил вози Детектив К во Blade Runner 2049

Авто-ентузијастите се одушевени со изборот на возилото со кое пилотира главниот јунак во новото продолжение на култниот СФ филм Blade Runner Доколку сте љубител на…

Занимливости
УЛТИМАТИВНА ГАСТРОНОМИЈА: Џејми Оливер доби Land Rover Discovery со вградена кујна

Jaguar Land Rover дивизијата за производство на специјални возила претстави фантастична кујна на тркала направена за светски познатиот виртуоз на кулинарството Jaguar Land Rover дивизијата…

1 2 3 4 36