Занимливости

Занимливости
ПОВТОРНО КАЗНЕТ: Џереми Кларскон му се извини на својот продуцент со 100.000 фунти

Поранешниор водител на емисијата Top Gear, Џереми Кларксон, благодарение на својот невиден талент за правење скандали, повторно е во центарот на вниманието на автомобилската јавност Поранешниот водител…

Занимливости
КОНЕЧНО ФАТЕН: Сообраќајна полиција се пресмета со Џереми Кларксон

Со години се извлекуваше возејќи преку ограничувањата скапи спортски автомобили, поранешниот водител на Top Gear конечно го стигна заслужената казна. Имено, Џереми Кларксон објави на својот…

Занимливости
Дали некогаш сте ја заборавиле својата сопруга на бензинска пумпа?

Од сите работи кои можел да ги заборави кога се прави пауза на бензинска станица при подолги патувања, овој несреќен возач ја заборавил сопствената сопруга.…

1 19 20 21 22