Останати вести

Занимливости
PEUGEOT ВРАЌАЊЕ ВО ИДНИНАТА: Погледнете кој автомобил вози Детектив К во Blade Runner 2049

Авто-ентузијастите се одушевени со изборот на возилото со кое пилотира главниот јунак во новото продолжение на култниот СФ филм Blade Runner Доколку сте љубител на…

Убавици и ѕверови
ФОТО+ВИДЕО: Жешки кадри од снимањето на календарот Miss Tuning 2018

Tuning Worlda Bodensee екипата веќе традиционално го издава Miss Tuning календарот на големо задоволство на љубителите на тјунираните автомобили и секси убавиците Романтичните снимки на…

Занимливости
УЛТИМАТИВНА ГАСТРОНОМИЈА: Џејми Оливер доби Land Rover Discovery со вградена кујна

Jaguar Land Rover дивизијата за производство на специјални возила претстави фантастична кујна на тркала направена за светски познатиот виртуоз на кулинарството Jaguar Land Rover дивизијата…

1 2 3 4 251