Останати вести

Занимливости
ФОТО: Како новите супер-спортисти изгледаат во Ф1 униформа?

Интересна и атрактивна дизајнерска студија Новата сезона на „Формула 1“ и официјално започна, а светот на спортскиот автомобилизам на своите верни фанови им овозможува увид…

1 2 3 219