Останати вести

Саеми
GENEVA MOTOR SHOW 2018: ТОП 5 суперавтомобили кои пристигнаа во Женева

Од спектакуларната женевска понуда ги издвоивме најдобрите 5 Од спектакуларната женевска понуда ги издвоивме најдобрите 5: Rimac Concept Two Новиот електромобил на Мате Римац е…

Саеми
GENEVA MOTOR SHOW 2018: Новата гордост на Peugeot триумфално блесна под саемските рефлектори

Официјална светска премиера на Peugeot 508 II Во ерата на светската доминација на SUV/кросовер моделите, францускиот произведувач храбро понуди лимузина од Д сегментот мајсторски конципирана…

1 2 3 274