anna

Ана Зафирова е гостин во рубриката „Познатите возат“ во рамките на „Високи октани“, во која јавни личности од македонската сцена ги тестираат своите омилени автомобили.

Ана беше дел и од учесниците во серијалот „Која е најбрзата македонска ѕвезда?“ и го возеше спортски опремениот „Форд Фокус“, моделска 2010, на тркачката патека во Серес.
anna1

На овој начин, таа најдобро може да ја направи споредбата помеѓу стариот и новиот „Фокус“.

 

Comments

comments

Сподели.


За Авторот

Leave A Reply