vesnahyundai

Ново продолжение од дружењата зад воланот во „Високи октани“. Весна Петрушевска го „проба“ „Хјундаи“ ix35, заедно со нашата Јелена.

Весна нѝ открива дека нејзината мајка се натпреварувала во рели трки, првата „љубов“ ѝ била „Буба“, а била и казнета поради пребавно возење.
1vesnahyundai

Уживајте во прекрасното дружење со Весна Петрушевска!

 

Comments

comments

Сподели.


За Авторот

Leave A Reply