poznatitevozatdac1
Од дружењето со Драган Спасов – Дац никому не му е доста, па така не одолеавме популарниот актер и шоумен да го поканимe повторно зад воланот во минатата сезона на „Високи октани“, во рубриката „Познатите возат“. Овој пат Дац имаше шанса да го испроба прекрасниот Volvo S60 по скопските булевари. Во прилогот ни раскажува за неговите возачки почетоци, кои автомобили ги возел досега и како одбира нов автомобил.

poznatitevozatdac3

А како му се допадна „Волво“, „Возило што мисли и реагира за вас!“, возбудено коментира Дац.

 

 

Comments

comments

Сподели.


За Авторот

Leave A Reply