karolina

Во минатата сезона на „Високи октани“, на наше огромно задоволство го повторивме дружењето зад воланот со прекрасната Каролина Гочева, миленичка на македонската публика и заштитно лице на „Еуроимпекс“ од Скопје, генерален увозник на „Пежо“ автомобили за Македонија.
2karo

Овој пат Каролина го тестираше атрактивниот „лав“, „Пежо РЦЗ“, а на крајот на разговорот со нашата водителка Јелена Јованова, изјави: „Одличен автомобил за сите кои сакаат да бидат во центарот на вниманието, бидејќи немаше ситуација да не се заврти некој по автомобилот“.

 

 

Comments

comments

Сподели.


За Авторот

Leave A Reply