Вистински хит на авто-порталите ширум светот е актерката Mareike Fox, но не заради нејзините перформанси во филмовите за возрасни, туку заради нејзиниот модифициран Nissan GT-R

3

Релативно непознатата актерка од Германија, Mareike Fox (25), покажа дека има одличен вкус кога станува збор за автомобилите, набавувајќи еден специјален Nissan GT-R, врвно унапреден од Prior Design.

4

Пакетот кој оваа фирма го нуди чини 10.000 евра, плус вградување и носи ознака PD 750 Widebody.

Покрај новите браници, спојлери, набилдани калници и прагови, подразбира и тјунинг на агрегатот на 750 коњски сили.

ниссангтр

Уживајте во видео прилозите:


Повеќе вести од денес тука.

Comments

comments

Сподели.


За Авторот

Коментарите се затворени.