Младата и прекрасна Сања беше дел и од учесниците во серијалот „Која е најбрзата македонска ѕвезда?“ и се пласираше во големото финале. Нејзиниот резултат ја „исфрли“ на втората позиција на табелата на натпреварувачите од понежниот пол, веднаш по Тамара Тодевска која се задржа на врвот.
2sanja

Во рубриката „Познатите возат“ таа ни зборува за нејзината страст за автомобилите и брзото возење, а преубавата мешавина од купе и карван „Ауди А5 спортбек аутоматик“ совршено ѝ „легна“.

 

Comments

comments

Сподели.


За Авторот

Leave A Reply