Оваа М6-ка со „само“ 560кс е одлично возило за сите љубители на снег

joyride-tundra

Вистинските автоентузијасти обожаваат снег и знаат како да уживаат во него.

За разлика од дивите теренци кои поминуваат преку снежните наноси, овој BMW M6 минува низ нив.

joyride_1

Но да не должиме многу, уживајте во прекрасните зимски видео прилози:

Повеќе вести од денес тука.

Comments

comments

Сподели.


За Авторот

Коментарите се затворени.