Огномет на автомобилски светски премиери и расни убавици се неодолива комбинација 

hot-girls-at-the-geneva-motor-show-2015-live-photos_1Убавините на атрактивните хостеси од секогаш биле добар мамец за публиката, особено кога се во прашање автомобилските приредби.

image_54074Вниманието на посетителите повеќе се задржува на самите штандови кога се тие присутни и ова е веќе долгогодишна традиција.

[wzslider transition=”‘slide'”]Овогодишниот Автосаем во Женева не само што не е исклучок по ова прашање, туку убавиците често ги мамат машките погледи дури и повеќе од самите автомобили.

Да се увериме колку убавата жена и атрактивниот автомобил се совршен спој:

Повеќе вести од денес тука.

Comments

comments

Сподели.


За Авторот

Коментарите се затворени.