Промоции

Промоции
2019 Mercedes-Benz AMG GT S Roadster: Висока возачка динамика со емотивно open-air искуство

Mercedes ја прошири богатата понуда на суперспортскиот GT модел со претставување на импресивен Roadster Mercedes ја прошири богатата понуда на суперспортскиот GT модел со претставување…

Промоции
РЕСПЕКТАБИЛНА КОМБИНАЦИЈА: Еуроимпекс со Peugeot 3008 ги пречека гостите на отворањето на Мајските Оперски Вечери

„Со 46-те Мајски оперски вечери имаме чест да Ви најавиме дека наш нов пријател на културата е Еуроимпекс. Наша чест е што добиваме пријатели кои…

Промоции
PROJECT KORTEZH: Новата руска претседателска лимузина блесна на инаугурацијата на Путин

Иако немаше официјална најава Aurus Kortezh доживеа импресивна светска премиера на претседателско ниво Вистинско изненадување во Москва – Иако немаше официјална најава Aurus Kortezh доживеа…

Промоции
Еуроимпекс во хуманитарна акција во соработка со DFCCA (Drive for Colon Cancer Awareness)

Во организација на институцијата DFCCA, компанијата Еуроимпекс учествуваше на уште еден хуманитарен настан Настанот беше сочинет од Возно дефиле со парола за „Неопходноста за превенција…

Промоции
2019 PEUGEOT 508: Дали караван верзијата ќе има светска премиера во Париз?

По најновите информации, на овогодишниот Автосалон во Париз Peugeot ќе ја претстави караванската верзија на новата генерација на 508 По најновите (неофицијални) информации, на овогодишниот…

Промоции
2019 LADA VESTA CROSS: Прва off-road лимузина на AvtoVAZ

AvtoVAZ ја претстави долго најавуваната Vesta Cross AvtoVAZ, најголемиот руски автомобилски произведувач, ја претстави долго најавуваната Vesta Cross. Погрешно најавена од повеќе „стручни“ медиуми како…

1 2 3 55