Саеми

Саеми
2018 BEIJING MOTOR SHOW: Футуристичкиот DS X E-Tense со 1.360 коњски сили

PSA групацијата претстави фантастичен суперавтомобил на иднината DS, францускиот премиум произведувач, член на PSA групацијата, на Автосалонот во Пекинг ја претстави својата визија на иднината.…

1 2 3 34