Останати вести

Низ историјата
СРЕЌЕН РОДЕНДЕН: Honda NSX слави 30 години

Закитен со суперлативи и технолошки напредни решенија, јапонскиот суперавтомобил прв пат се појави во 1989 година Закитен со суперлативи и технолошки напредни решенија, јапонскиот суперавтомобил…

Занимливости
СКАНДАЛ: Комичарот Џери Сеинфелд продал лажно Porsche 356 за 1,54 милиони долари

Купувачот поднел тужба – разврска на суд Познатиот комичар Џери Сеинфелд се пропагира себеси како голем љубител на автомобил, а сега токму заради нив се…

Колекционерство
(ВИДЕО) TOP GEAR: Влезете во гаража со 140 модерни класици кои вредат милиони евра

Колекција на сништата која го воодушеви и Крис Харис Кога Крис Харис ќе остане шокиран од автомобилите кои ги видел, тогаш знајте дека сигурно се…

1 2 3 4 321